Reference

Dřevěné příhradové vazníky

Příhradový vazník je moderní tesařská konstrukce, složená z horního a dolního pásu, které jsou pospojovány svislicemi a příčkami. Jejich značnou výhodou je možnost snadné prefabrikace, a tím zkrácený čas montáže na stavbě, ale také úspora množství dřeva ve srovnání s klasickými krovy.

Příhradové vazníky se většinou používají na střechách mírného sklonu bez půdních prostor, ale v půdním prostoru lze například vybudovat prostor pro odkládání sezónních věcí. Obvykle jsou trojúhelníkového tvaru, ale v zásadě jejich tvar není ničím omezen. Pomocí příhradových vazníků lze řešit i střechy velmi velkého rozpětí (v řádu desítek metrů).

5 důvodů

Historie

Historie

Psal se rok 2000 a tehdy se datovaly i začátky realizací našich dřevěných montovaných domů. Působnost naší firmy se přitom v prvopočátku vztahovala k technicky vyspělejším a na požadavky náročnějším zemím západní Evropy jako jsou například Švýcarsko nebo Německo. Dnes se držíme naší domoviny a domy stavíme na celém území České republiky.

Historie

Technologie

Na výrobu jednotlivých dílů stavby a přípravu materiálů klademe velký důraz, a právě z toho důvodu jsme si vybrali závod v Uničově. Zde probíhají veškeré technologické procesy v zastřešených a temperovaných prostorách, kde je vše dokonale chráněno proti jakýmkoliv povětrnostním vlivům.

Historie

Kvalita

Kvalita práce vychází z dlouholetých zkušeností zakladatelů a majitelů firmy. Kompletní systém výroby a montáže je plně certifikovaný a pravidelně dozorovaný akreditovanými certifikačními orgány a autorizovanými osobami. Kvalita je pro nás jedna z nejdůležitějších priorit, kterou nikdy neodsuneme na druhou kolej.

Historie

Ekologie

Ani ekologie nám není lhostejná. Pracujeme s certifikovanými, ekologickými a zdravotně nezávadnými materiály. Základem konstrukčního systému je stabilní nosná konstrukce s výplní minerální izolace, oplášťovaná velkoplošnými materiály. Pracujeme v systému uzavřených i difuzně otevřených konstrukcí.

Historie

Realizace

Od návrhu až po kolaudaci, taková bude naše společná cesta. Snažíme se s klienty vytvářet vřelé vztahy. Naše činnost je založena na těsné spolupráci se zákazníkem, který má kdykoliv možnost konzultace s celým týmem kvalifikovaných odborníků. Se vzájemnou otevřeností bude naše spolupráce o to lepší. Zároveň je i našim cílem vytvořit dokonalou kombinaci funkčnosti a estetiky, se kterou vy budete na sto procent spokojeni.

 

Další služby

Prodej palubek (obkladové a podlahové)

Dřevostavby, rodinné domy na klíč.

Aplikace foukané izolace Climatizér Plus do stěn, střechy či stropu.

Klempířské práce a pokrývačské práce.

Střešní a půdní nástavby vč. interiérů.

Termofasády na RD a panelové domy.

Veškeré sádrokartonářské práce.

 

Naše certifikáty

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Spotřebitel má právo podat návrh na mimosoudní řešení sporu. V takovém případě může spotřebitel kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je Česká obchodní inspekce ( https://www.coi.cz ) a postupovat dle pravidel tam uvedených. Více informací o mimosoudním řešení sporů lze nalézt na stránkách České obchodní inspekce ( https://www.coi.cz/informace-o-adr/ ).

© 2024 Variovila
Přeji si dostávat novinky
do e-mailu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů